ASELTEM Haberleri

ASELTEM Haberleri

ASELTEM Haberleri

Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı ve hızlı ve yenilikçi çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Anlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek  8000 m²’lik depo stoklarımızla, mağazalarımızla 300’den fazla lider marka ve 10,000’in üzerinde ürün çeşitliliği ile restoran, otel, kafe, catering şirketi gibi ev dışı tüketim noktalarından oluşan yaklaşık 3000  müşteriye hizmet vermekteyiz.

Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı ve yenilikçilik çözümleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. İlktem temizlik  olarak öncelikli ilkemiz verdiğimiz sözü tutmaktır. Sipariş sürecinden, satış sonrası verdiğimiz destek hizmetlerinin her aşamasında dürüst, şeffaf, adil ulaşılabilir ve hızlı olmaya özen göstermekteyiz.

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. 1.000’den fazla ürünü %100  başarı oranı ile tam zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim ediyoruz. 40  yıllık tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız güç ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarınız karşılıyoruz.

Endüstriyel temizlik ve kimyasal üretimi sektöründe satış öncesi ve sonrasında; teknik bilgisi, kaliteli hizmeti, tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında talep gören, fayda üretme prensibi ile toplum, müşteri ve çalışanları için değerli olabilen, ülke ekonomisinde katma değer yaratabilen bir kuruluş olmaktır.

Müşteri deneyiminin her aşamasını titizlikle analiz edip mükemmelleştirmek için profesyonel  çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Güler yüzlü ve empati kurma yeteneği yüksek profesyonel ekibimiz sayesinde, müşteri odaklı yapımızı samimiyetle birleştiriyoruz.

aseltem temizlik nasıl yardımcı olabiliriz