Referanslar

AseltemTemizlik

Referanslar

Bugün gelinen noktada, kentleşmenin tüm unsurlarını kapsayan bir anlayışla hizmet verilmekte, sosyal devlet anlayışının güçlenmesine, üretimin önündeki engellerin azaltılmasına, yoksul vatandaşına hizmet eden, adalet ve anlayışla yaklaşan bir devlet yapısının oluşmasına, vatandaşların devlete olan güveninin pekişmesine katkı sağlamak amaçlanmaktadır. Firmamızın Temizlik Ürünleri temininde Katkıda bulunun İlktem Temizlik Ekibine Teşekkür Ediriz.

QNB Finansbank olarak siz değerli müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunacağımızın sözünü veriyoruz.

 

Finansçı, size sunduğu her ürünün bir ihtiyacı karşıladığından emin olur. Sizi ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren ürünlere yönlendirir. Farklı bakış açıları geliştirip size yeni fırsatlar yaratır. İlktem Temizlik

2015 yılında kurulan TESLA PLASTİK, İstanbul Kıraç’ta 7.500 m2 kapalı alanda 160 çalışanı, aylık 1.000 ton üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak FLOREX markası ile çöp torbası ve palet streç film üreten firmamız; medikal atık torbaları, endüstriyel atık torbaları ve palet streç film olarak farklı ürün çeşitleriyle 7/24 üretim yapmaktadır. 700 ton Çöp Torbası üretimiyle; yurtiçi ve yurtdışında her türlü çöp torbası ihtiyacına hızlı ve kaliteli cevap verebilmektedir.İlktem Temizlik Verdiği Testekten Dolayı Teşekkür Ederiz.

 

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerin Hakkımızdaki Düşünceleri

Ürünlerinizi uzun yıllardır kullanıyorum benim için vazgeçilmez bir marka haline geldi. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler.

Adem Ağaçyetiştiren

AutoTeam / CEO

Ürünlerinizi çoğu yerde görüyorum. Çok geniş bir pazarlama ağınız var. Denedim ve memnun kaldım ilktem temizlik  ile çalıştığıma çok mutluyum.

Murat Öz

Metro / Gıda Mühendisi

Yaklaşık 15 yıldır sizin ürünleriniz ile temizlik te üst sekmenlerdeyim hijyen ve temizlik konusunda sorunsuz çözüm üretmektesiniz hiç hızlı ve atik ürün teslimi yapıyorsunuz 

iyiki varsınız İlktem temizlik Ekibi.

Sevgi Genç

Yapıkredi / Finans Uzmanı

aseltem temizlik nasıl yardımcı olabiliriz